63-600 Hanulin +48 607 065 675
Materace i nakładki

Materac kieszeniowy POCKET 7 stref z pianką LATEX

Opis materaca

Materac  LATEX  POCKET 7 stref

Góra materaca pokryta jest pianką LATEKSOWĄ, która ma wiele zalet:

System kanalików  w piance lateksowej zapewnia swobodny przepływ powietrza, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała przy zachowaniu odporności na deformacje.

Materace z pianki lateksowej polecane są dla alergików, gdyż środowisko lateksowe nie sprzyja rozwojowi bakterii i jest obojętny na grzyby ii pleśń.

Wkład z nowoczesnej sprężyny kieszeniowej 7 strefowej.

Każda sprężyna w materacu zamknięta jest w osobnej kieszeni, w związku z tym pracuje ona punktowo, dzięki temu materac zachowuje się elastycznie i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała.

Na 1 m2 przypada 270 szt. takich sprężyn, co w efekcie końcowym daje poczucie niesamowitego komfortu nawet w wypadku wypoczynku na jednym materacu osób o zróżnicowanej wadze. Dodatkowo sprężyny ułożone są w 7 strefach o zróżnicowanej twardości, aby optymalnie dopasować się do kształtu i siły nacisku poszczególnych części ciała.

Pianka poliuretanowa z dołu oraz po bokach materaca. Filc oddzielający sprężynę od pianki, zwiększający wytrzymałość materaca.

Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie. Możliwość prania pokrowca w temperaturze 30 St. C.

Jest to podstawowy model, który posiada sprężynę kieszeniową strefową.

Doskonały stosunek ceny do jakości.

Wysokość wkładu materaca to 17cm plus około 2 cm pokrowiec pikowany.

Materac dwustronny.

Wysokość materaca od 17cm do 25 cm.

tekst alternatywny